airbrush & Wrangler

Wrangler-Chrysler-1998-Fantic-ShopJeans zawsze cieszył się i cieszy olbrzymią popularnością. To odzież dla każdego, bez ograniczeń wiekowych. Branża odzieżowa dba o wizerunek, szczególnie ceni oryginalne pomysły, przyciągające wzrok klientów. Mieliśmy przyjemność współpracować z siecią sklepów Wrangler. Po wykonaniu serii projektów uwagę właściciela zwrócił pomysł pokrycia całej karoserii fakturą, imitującą jeans. Dodatkowo, wykorzystaliśmy pokrywę koła zapasowego, jako markowy nit spodni w skali makro. Nasz klient jednocześnie był fanatykiem motocykli i pojazdów amerykańskich. Dlatego do reklamy przeznaczył, między innymi, niezniszczalny samochód „Chevrolet Chevy Van 20 SL series”. Dzisiaj przedstawiamy Państwu projekt i realizację w technice airbrush reklamy spodni Wrangler na tym kultowym samochodzie. Dzięki różnorodności faktur, od imitacji połysku do matu, uzyskaliśmy interesujące efekty malarskie. Po lakierze końcowym i polerowaniu auto zostało uzbrojone w odnowione elementy chromowane. Efekt został osiągnięty. Sam w sobie oryginalny Chevrolet z interesującą reklamą airbrush prezentował się na ulicach jak ruchome dzieło sztuki.

Przeczytaj artykuł o procesie malowania obrazu: >> Chevrolet w kolorze blue.pdf   Читайте: >> Chevrolet Синего цвета.pdf

© ®  To jest oficjalna strona pracowni Airbrush & Design – Karpiński. Wykorzystywanie bez zgody autora zamieszczonych tutaj, chronionych prawnie obrazów, grafik, ilustracji, zdjęć, tekstów lub dźwieków będzie przestępstwem!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *