grafika cyfrowa & ITA

projekt kalendarz ITA

autorski kalendarz ITA 2012

Kalendarz ITA – Zaawansowane Systemy Pomiarowe i Narzędziowe 2012. Seria tematycznych, autorskich ilustracji cyfrowych, dostosowanych do pór roku, z wykorzystaniem urządzeń klienta. Kalendarz rozpoczyna dłoń robota. Jest to specjalnie zbudowany abstrakcyjny obiekt z urządzeń firmy ITA na potrzeby wystawiennicze. Dłoń wraz z logo stały się głównymi identyfikatorami optycznym firmy.

Zobacz cały kalendarz w wysokiej rozdzielczości (10Mb): >> Kalendarz ITA 2012.pdf

księga znaku oraz Visual Identity firmy ITA 2014

Księga znaku oraz Visual Identity zaprojektowane dla firmy ITA – Zaawansowane Systemy Pomiarowe i Narzędziowe 2014. Zestaw projektów graficznych: logo, druków firmowych, wizytówek, ogłoszeń wraz z zasadami ich prezentowania. Ilustracja – identyfikator firmy w postaci abstrakcyjnej dłoni robota, zaprojektowana z urządzeń znajdujących się w ofercie firmy.

Zobacz całą księgę znaku w wysokiej rozdzielczości (67Mb): >> Księga znaku oraz Visual identity firmy ITA 2014.pdf

katalog produktów i usług firmy ITA 2014

Katalog produktów i usług firmy ITA – Zaawansowane Systemy Pomiarowe i Narzędziowe 2014. Wielostronicowy katalog formatu A4 ilustrowany zdjęciami, tabelami i ilustracjami. Na potrzeby katalogu zostały wykonane sesje zdjęciowe oraz zaprojektowane piktogramy reprezentujące poszczególne działy badawcze.

Zobacz cały katalog w wysokiej rozdzielczości (51Mb): >> Katalog produktów i usług ITA 2014.pdf

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *